top of page

"Jsem Tvůrce a Průvodce 

Designér identity

Vášnivý fotograf, cestovatel a milovník sopek a hor "

"Průměrný učitel říká, dobrý učitel vysvětluje, výborný učitel předvádí a skvělý učitel inspiruje."

William Arthur Ward

Moje vize je být skvělý učitel, tvůrce, inspirovat a posouvat hranice.

Od malička jsem byla takový malý "psycholog." Jsem ve znamení, o kterém se říká, že je silně intuitivní a má mozaiku poskládanou takovou rychlostí, až se samo nestačí divit. Vždy bylo zajímavé to pozorovat a také intuici znehodnocovat, to chce totiž víru a důvěru. A tady už je práce na sebevědomí.

V útlém věku, jsem díky nečekaným odchodům mých blízkých, začala také silně vnímat vliv psychosomatických příčin nemocí. Slova jsem vnímala jako silné myšlenky a přemýšlela nad jejich vznikem. Například slovo NE-MOC (nemám moc) apod. V rámci úrazu na lyžích mě také potkala konfrontace se slovy paréza a paralyzovat (mé často používané slovo).
To jak se člověk umí sám vypnout v rámci dechu a myšlenek, to jaká slova běžně používá, to je k zamyšlení.

Nicméně, lyžuji i snowboarduji dále a nejen, že došlo k pochopení, ale ještě jsem to posunula na úroveň instruktora. Řekla bych to asi tak: "Můj mozek přijal a pochopil, co dělají nohy." Rozhodla jsem se i toto předávat dále. Moc mě to baví a naplňuje. Úžasné posuny stylu i ve vnímání jízdy u každého. Hory, lyžování, snowboard, to je láska na celý život.

Postupem času mi přicházelo spoustu dalších vjemů a učila se chápat sama sebe. Znovu objevit nebo podpořit své dary.
Cesta vedla hladká i strnitá, se zkušenostmi, ale vždy do velké hloubky sebepoznání.
V roli dcery, manželky, maminky a teď už i babičky, to není jiné, člověk se stále učí a objevuje, jak své vzorce chování,
 tak i své kladné a stinné stránky osobnosti.

Velkou část života jsem byla obchodník a vedla několik projektů. Tam byla "Psychologie" a Koučink denním chlebem v rámci vyjednání podmínek i práce se zaměstnanci.
Postupem času jsem  si prošla seberozvojovými a terapeutickými kurzy, naučila se i alternativní techniky, začala ještě více chápat moudrost východních nauk.

Seberozvoj je otázka celého života a myslím, že jsme tu proto, abychom si to tu užili, vnímali, viděli, slyšeli a věřili ...
Paradoxně víra v cokoliv a hlavně v sebe je naším největším úkolem a možná i nejtěžším.
Pochybovat o sobě, nevěřit své intuici ... na to snad byl nějaký předmět ve škole, to totiž umíme všichni výborně.

Jsem milovník umění,  designu, cestování a fotografování. Od mala jsem hrála na piano, tam se už projevoval můj umělecký talent a jemnost, která si postupem času vytvořila "brnění" a schovala za "masku velké holky," která všechno zvládne.
Odmaskovávání (sundavání vrstev či slupek) a přijetí se, to je velký proces každého, ani já nejsem výjimkou.

Fotografie je moje vášeň, forma sebevyjádření a uvolnění, ráda zachycuji realitu i emoce úsměv.
Když fotím portrét, toužím zachytit tu nejkrásnější momentku, kdy je člověk uvolněný a sám sebou ...

Design je umění, vidění detailů a sladění. 
Držím se motta: "V jednoduchosti je krása." Miluji hlavně černobílé, jemné a jednoduché.

Koučování a focení se spojilo do Terapie portrétem.
Je fascinující, jak fotografie, na které se člověk vidí a cítí hezky, dokáže v rámci cesty k sobě dělat úplné zázraky.

Webdesign a Rebranding se přidružil tak nějak přirozeně do mého portfolia v rámci spolupráce s klienty. Vize byla nafotit to přesně tak, jak to vidím v koncovém provedení. Nápady, rozvoj či změna businessu a nastavení originální identity se
ve všem krásně protnou a mě to moc baví.

Není nic krásnějšího, než když je práce, kde trávíme 1/3 života naší vášní. "Hledejme vášeň ve všem a život bude úchvatný."

Závěrem bych chtěla říct, že jsem přesně ten kreativní člověk, u kterého někdo rád "naráží", zda toho nedělám moc najednou a zda jsem pak v těch věcech "dobrá". S tímto vzorcem jsme konfrontování po celý život, škatulkování ...
Moje rada je: "Dělej to, co cítíš, v čem vnímáš svou vášeň a dělej to s nejlepším úmyslem." Protože mně dává smysl tyto věci všechny propojovat a vidím v nich souvislosti, tak jsem s tím v poho, a to je za mě nejdůležitější, co můžeme pro sebe udělat. 


S láskou k Vám, mým klientům a naší společné tvorbě ...           Ivana Kudrnová      
                                                               
 

Můj příběh

bottom of page